Koyun Tereyağı %100 Koyun Tereyağı (1kg)
Koyun Tereyağı %100 Koyun Tereyağı (1kg)

Koyun Tereyağı %100 Koyun Tereyağı (1kg)

Fiyat : ₺125,00(KDV Dahil)
₺125,00 'den başlayan taksitlerle
Gerçek Ürün

Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilen koyun tereyağı Karaman ili Ayrancı ilçesindeki dağların eteklerinde doğal olarak beslenen koyunların sütünden elde edilmektedir. Koyun tereyağı Obruk Süt Ürünleri Üretim ve Pazarlama Kooperatifi kadınları tarafından geleneksel yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Koyun tereyağının içerisinde %100 koyun sütü bulunmaktadır. Ürettiğimiz tereyağının rengi ve mis kokusu doğal olmasının kanıtıdır.

 

 

DİKKAT! LÜTFEN OKUYUN!

Piyasada bulunan Koyun Tereyağı adı altında satılan, içeriğinde inek sütünden yapılmış tereyağları ile karşılaştırmayınız.

Ayrancı da kurulan kooperatifimiz, Obruk Süt Ürünleri ve Pazarlama Kooperatifidir ve gerçek Koyun Tereyağı yapmaktadır. Bu tereyağı kooperatif güvencesiyle sizlere ulaştırılmaktadır.

ÖNEMLİ!

Ürünlerimiz hiçbir katkı içermez. Tamamen doğal ve orijinal ürünlerdir. Kooperatifimiz tüm üreticiyi bir araya getirerek, ürünlerini doğrudan tüketiciye ulaştırmayı hedeflemiştir.

 

KOYUN TEREYAĞI


Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilen koyun tereyağı Karaman ili Ayrancı ilçesindeki dağların eteklerinde doğal olarak beslenen koyunların sütünden elde edilmektedir. Koyun tereyağı S.S Obruk Süt Ürünleri Üretim ve Pazarlama Kooperatifi kadınları tarafından geleneksel yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Koyun tereyağının içerisinde %100 koyun sütü bulunmaktadır. Ürettiğimiz tereyağın rengi ve mis kokusu doğal olmasının kanıtıdır.

Kendine özgü aroması ve kokusu olan tereyağı pilavlara, kurabiyelere, sebze yemeklerine, keklere yakışacağı ve lezzet katacağı gibi sabah kahvaltılarınız da vazgeçilmezi olacaktır.


Tereyağı Faydaları Nelerdir?

- Vücudun bağışıklık sistemini arttıran vitaminler içerir.

Göz sağlığının korunmasında önemli rol oynar.

Mineral ve fosfor açısından iyi bir kaynaktır.

A, E ve D vitaminleri yönünden de oldukça zengindir.

İçeriğinde yer alan A ve D vitaminin etkisi ile kemik yapısını güçlendirir ve diş çürümelerini önleme de etkin rol oynar.

Kanserin en büyük savaşçılarından biri olan K2 vitaminine sahiptir.

Vücutta tokluk hissi yaratan tereyağı önerilen miktarlarda tüketildiğinde obeziteyi engelleyici etkiye sahiptir.

A vitamini, iyot ve aseltilkolin açısından zengin olan tereyağı, vücuda yüksek oranda enerji verir.

 

Sağlıklı bir ömür geçirmek için %100 doğal ve yöresel olan ürünleri S.S Obruk Süt Ürünleri Üretim ve Pazarlama Kooperatifi güvencesi ile evinize kadar getiriyoruz. Güvenle tüketebilirsiniz.

NASIL GÖNDERİYORUZ ?

Ürünlerimizin lezzeti bozulmaması için soğuk zincir kurallarına uygun gönderim yapmaya özen göstermekteyiz. Taşıma işleminde ısıya duyarlı ürünlerimizi -80 derece dondurulan kuru buz özelliği ile paketliyoruz. Bu yöntem sayesinde yöresel ürünlerimiz en taze haliyle adresinize ulaşmaktadır. Bu işlem ile yolculuk esnasında soğukluğunu yitirmez ve buzdolabından çıkmış gibi soğuk bir halde ulaşır.

Paketleme sürecinde ise ürünlerimizi içi hava dolu poşetlere sarıyoruz. Hasar görebilecek veya kırılabilecek ürünlerimizi koli içerisinde hareketini engellemek adına ek olarak koli içerisine strafor köpük ilave ederek zarar görmesini engellemekteyiz. Bu sayede ürünlerinizi güvenli ve hiçbir hasar görmeden sizlere ulaştırmaktayız.

 

Doğallığından ve lezzetinden emin olarak tereyağı yemek isteyenlerin tek adresiyiz. Sizleri de bekleriz.

 

 

Türkiye'nin her köşesine Yurtiçi kargo ile %100 gerçek koyun tereyağını ve diğer yöresel ürünlerimizi soğuk zincir sistemiyle bozulmadan gönderiyoruz.

Keyifli Alışverişler!