SOĞUK ZİNCİR SİSTEMİ


Soğuk zincir; soğuk ve dondurulmuş gıda ürünlerinin üretiminden tüketimine kadar her aşama da ürünlerin kendi lezzetlerini ve besleyici özelliklerini koruyabilmesi için uygulanması mecburi olan saklama, koruma ve bunun gibi işlemlerin tamamına denilmektedir. Gıdaların bozulmadan, mesafesi uzak alanlara daha çok miktarda taşınma imkânı verir.


Dondurulmuş ürünler, kooperatif güvencesiyle en uygun koşullarda soğutulduktan sonra kargoya verilir. Dondurulmuş ürünlerin hijyen ve sağlık açısından gerekli kontrolleri yapılır ve standartlara uygunluğu kontrol edilerek müşterilerimize teslimleri yapılır. Ürün farklılığına göre sıcaklık değerleri değişir. Gönderilecek üründe uygun sıcaklık oranı iyi belirlenmelidir. Ürünlerin sağlıklı bir şekilde ulaşması için soğuk zincir sistemiyle göndermeye özen göstermekteyiz.


Biz bu hususları gözeterek gönderim yapmakta ve ürünlerimizi bozulmadan ilk günkü tazeliğini koruyarak sizlere ulaştırmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti ilk önceliğimizdir.


Alınan tedbirlere rağmen paketleme de karşılaştığını sorunlar için [email protected] adresi üzerinden veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Türkiye’nin her yerine gönderim yapmaktayız. En uzak mesafeye 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Hava şartlarına göre teslim süresinde 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Afiyet olsun.