Koyun Bez Tulum Peyniri %100 Koyun Peyniri (2kg)
Koyun Bez Tulum Peyniri %100 Koyun Peyniri (2kg)
Koyun Bez Tulum Peyniri %100 Koyun Peyniri (2kg)

Koyun Bez Tulum Peyniri %100 Koyun Peyniri (2kg)

Fiyat : ₺400,00(KDV Dahil)
₺400,00 'den başlayan taksitlerle
Gerçek Ürün

Koyun tulum peyniri doğal alanda beslenen koyunlardan toplanan sütlerle üretilmekte ve sadece koyun sütü içermektedir. Mayalama işleminde doğal şırdan mayası kullanılır. Koyun bez tulum peyniri, özel bez torbalara basılarak doldurulur ve obruk mağarasına olgunlaşması için bırakılır. Tulum peynirinin eşsiz lezzeti olgunlaşma süresinde saklıdır. 

Peynirler yaylalarda seyyar tip mandıralarda hijyen ve sanitasyonu esas alınarak kadınlar tarafından üretimi yapılmaktadır.

 

 

DİKKAT! LÜTFEN OKUYUN!

Piyasada bulunan koyun bez tulum peyniri adı altında satılan, içeriğinde inek sütünden yapılmış tulum peyniri ile karşılaştırmayınız.

Ayrancı da kurulan kooperatifimiz, Obruk Süt Ürünleri ve Pazarlama Kooperatifidir ve gerçek koyun bez tulum peyniri yapmaktadır. Bu peynir kooperatif güvencesiyle sizlere ulaştırılmaktadır.

ÖNEMLİ!

Ürünlerimiz hiçbir katkı içermez. Tamamen doğal ve orijinal ürünlerdir. Kooperatifimiz tüm üreticiyi bir araya getirerek, ürünlerini doğrudan tüketiciye ulaştırmayı hedeflemiştir.

 

KOYUN BEZ TULUM PEYNİRİ


Koyun tulum peyniri doğal alanda beslenen koyunlardan toplanan sütlerle üretilmekte ve sadece koyun sütü içermektedir. Mayalama işleminde doğal şırdan mayası kullanılır. Koyun bez tulum peyniri, özel bez torbalara basılarak doldurulur ve obruk mağarasına olgunlaşması için bırakılır. Tulum peynirinin eşsiz lezzeti olgunlaşma süresinde saklıdır. Olgunlaşma süresi ne kadar uzun olursa o kadar lezzetli olacaktır.

Mağaranın içerisindeki uygun nem ve sıcaklığın yanı sıra özel florası içindeki, kırmızı küf mantarları peynirin tadını zenginleştir ve olgunlaştırma süresi boyunca aroma artışına yardımcı olur. Bu nedenle mağara içerisinde olgunlaşan bez tulum peynirinin çevresi kızıl bir renk alır. Rengin kızıllık oranı o peynirin ne kadar bekleyip ve olgunlaştığını gösterir.  


Koyun bez tulum peyniri, hafif sarımsı olur ve baskın bir koku almazsınız. Ne kadar lezzetli ve farklı olduğunu tadına bakınca anlarsınız. Muhteşem lezzetinin yanı sıra içerdiği fosfat miktarından dolayı fosfat eksikliğinden kaynaklanan hastalıkların oluşumunu engeller. Sindirim sistemini düzenler ve kolaylaştırır. Protein bakımından zengindir. Sağlıklı dişler için tulum peyniri mükemmel bir kalsiyum kaynağıdır.

Koyun tulum peyniri ile peynirin kalitesini yaşayacak ve kahvaltılarınız da keyifle tüketeceksiniz. Geleneksel yöntemler ile üretilen koyun bez tulum peynirin tadına hayran kalacaksınız.

 

NASIL GÖNDERİYORUZ ?

Ürünlerimizin lezzeti bozulmaması için soğuk zincir kurallarına uygun gönderim yapmaya özen göstermekteyiz. Taşıma işleminde ısıya duyarlı ürünlerimizi -80 derece dondurulan kuru buz özelliği ile paketliyoruz. Bu yöntem sayesinde yöresel ürünlerimiz en taze haliyle adresinize ulaşmaktadır. Bu işlem ile yolculuk esnasında soğukluğunu yitirmez ve buzdolabından çıkmış gibi soğuk bir halde ulaşır.


Paketleme sürecinde ise ürünlerimizi içi hava dolu poşetlere sarıyoruz. Hasar görebilecek veya kırılabilecek ürünlerimizi koli içerisinde hareketini engellemek adına ek olarak koli içerisine strafor köpük ilave ederek zarar görmesini engellemekteyiz. Bu sayede ürünlerinizi güvenli ve hiçbir hasar görmeden sizlere ulaştırmaktayız.

 

Koyun bez tulum peynirimizi ve diğer ürünlerimizi denemeden karar vermeyin. Ürünlerimiz hakkındaki düşüncelerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

  

Sizlere daha iyi hizmet vermek için kendimizi günden güne geliştirmeye gayret ediyoruz.

 

Keyifli Alışverişler!

Benzer Ürünler
Etiketler
Koyun, Koyun Bez, Koyun Bez Tulum, Koyun Bez Tulum Peyniri, Koyun Bez Tulum Peyniri 100, Koyun Bez Tulum Peyniri 100 Koyun, Koyun Bez Tulum Peyniri 100 Koyun Peyniri, Koyun Bez Tulum Peyniri 100 Koyun Peyniri 2kg, Koyun Bez Tulum Peyniri 100 Koyun 2kg, Koyun Bez Tulum Peyniri 100 Peyniri, Koyun Bez Tulum Peyniri 100 Peyniri 2kg, Koyun Bez Tulum Peyniri 100 2kg, Koyun Bez Tulum Peyniri Koyun, Koyun Bez Tulum Peyniri Koyun Peyniri, Koyun Bez Tulum Peyniri Koyun Peyniri 2kg, Koyun Bez Tulum Peyniri Koyun 2kg, Koyun Bez Tulum Peyniri Peyniri, Koyun Bez Tulum Peyniri Peyniri 2kg, Koyun Bez Tulum Peyniri 2kg, Koyun Bez Tulum 100, Koyun Bez Tulum 100 Koyun, Koyun Bez Tulum 100 Koyun Peyniri, Koyun Bez Tulum 100 Koyun Peyniri 2kg, Koyun Bez Tulum 100 Koyun 2kg, Koyun Bez Tulum 100 Peyniri, Koyun Bez Tulum 100 Peyniri 2kg, Koyun Bez Tulum 100 2kg, Koyun Bez Tulum Koyun, Koyun Bez Tulum Koyun Peyniri, Koyun Bez Tulum Koyun Peyniri 2kg, Koyun Bez Tulum Koyun 2kg, Koyun Bez Tulum 2kg, Koyun Bez Peyniri, Koyun Bez Peyniri 100, Koyun Bez Peyniri 100 Koyun, Koyun Bez Peyniri 100 Koyun Peyniri, Koyun Bez Peyniri 100 Koyun Peyniri 2kg, Koyun Bez Peyniri 100 Koyun 2kg, Koyun Bez Peyniri 100 Peyniri, Koyun Bez Peyniri 100 Peyniri 2kg, Koyun Bez Peyniri 100 2kg, Koyun Bez Peyniri Koyun, Koyun Bez Peyniri Koyun Peyniri, Koyun Bez Peyniri Koyun Peyniri 2kg, Koyun Bez Peyniri Koyun 2kg, Koyun Bez Peyniri Peyniri, Koyun Bez Peyniri Peyniri 2kg, Koyun Bez Peyniri 2kg, Koyun Bez 100, Koyun Bez 100 Koyun, Koyun Bez 100 Koyun Peyniri, Koyun Bez 100 Koyun Peyniri 2kg, Koyun Bez 100 Koyun 2kg, Koyun Bez 100 Peyniri, Koyun Bez 100 Peyniri 2kg, Koyun Bez 100 2kg, Koyun Bez Koyun, Koyun Bez Koyun Peyniri, Koyun Bez Koyun Peyniri 2kg, Koyun Bez Koyun 2kg, Koyun Bez 2kg, Koyun Tulum, Koyun Tulum Peyniri, Koyun Tulum Peyniri 100, Koyun Tulum Peyniri 100 Koyun, Koyun Tulum Peyniri 100 Koyun Peyniri, Koyun Tulum Peyniri 100 Koyun Peyniri 2kg, Koyun Tulum Peyniri 100 Koyun 2kg, Koyun Tulum Peyniri 100 Peyniri, Koyun Tulum Peyniri 100 Peyniri 2kg, Koyun Tulum Peyniri 100 2kg, Koyun Tulum Peyniri Koyun, Koyun Tulum Peyniri Koyun Peyniri, Koyun Tulum Peyniri Koyun Peyniri 2kg, Koyun Tulum Peyniri Koyun 2kg, Koyun Tulum Peyniri Peyniri, Koyun Tulum Peyniri Peyniri 2kg, Koyun Tulum Peyniri 2kg, Koyun Tulum 100, Koyun Tulum 100 Koyun, Koyun Tulum 100 Koyun Peyniri, Koyun Tulum 100 Koyun Peyniri 2kg, Koyun Tulum 100 Koyun 2kg, Koyun Tulum 100 Peyniri, Koyun Tulum 100 Peyniri 2kg, Koyun Tulum 100 2kg, Koyun Tulum Koyun, Koyun Tulum Koyun Peyniri, Koyun Tulum Koyun Peyniri 2kg, Koyun Tulum Koyun 2kg, Koyun Tulum 2kg, Koyun Peyniri, Koyun Peyniri 100, Koyun Peyniri 100 Koyun, Koyun Peyniri 100 Koyun Peyniri, Koyun Peyniri 100 Koyun Peyniri 2kg, Koyun Peyniri 100 Koyun 2kg, Koyun Peyniri 100 Peyniri, Koyun Peyniri 100 Peyniri 2kg, Koyun Peyniri 100 2kg, Koyun Peyniri Koyun, Koyun Peyniri Koyun Peyniri, Koyun Peyniri Koyun Peyniri 2kg, Koyun Peyniri Koyun 2kg, Koyu,